פרסום מודעת אבל העיתון הארץ בעברית

לאבד אדם אהוב היא חוויה מאתגרת מבחינה רגשית, ואחת הדרכים המשמעותיות ביותר לכבד את זכרו היא באמצעות פרסום הספד. "הארץ", עיתון ישראלי בעל שם, והאפשרות לפרסם מודעת אבל בעיתון הארץ, מספקים במה לשיתוף מודעות אבל ולחגיגת חייהם של אנשים שנפטרו. מאמר זה נועד להדריך אותך בתהליך פרסום הספד ב"הארץ", להבטיח שהמחווה שלך תהיה מכבדת, אינפורמטיבית ותגיע לקהל רחב.

שלב 1: איסוף מידע חיוני
לפני יצירת הספד, חשוב לאסוף את כל הפרטים הדרושים על הנפטר. אלה כוללים בדרך כלל את השם המלא, תאריך הלידה, תאריך הפטירה והעיר או העיירה שבה הם גרו. בנוסף, אסוף מידע על בני משפחתם הקרובים, כגון בן זוגם, ילדיהם ונכדיהם, כמו גם קרובי משפחה אחרים.

שלב 2: כתוב הספד משמעותי
יצירת הספד כתוב היטב היא חיונית כדי להבטיח שהוא משקף ביעילות את חייו והישגיו של הנפטר. התחילו במשפט פתיחה משכנע שתופס את מהות האישיות שלהם או היבט חשוב בחייהם. המשך לספק סיכום כרונולוגי של חייהם, תוך הדגשת אבני דרך משמעותיות, הישגים, קריירה, תחביבים ומעורבות קהילתית. זכרו להדגיש את ההשפעה שהייתה להם על המשפחה, החברים והקהילה שלהם.

בעת כתיבת ההספד, שמרו על טון מכבד והימנעו מהגזמה או הגזמה. היצמד לעובדות והתמקד בלכידת המהות של האדם. אל תהסס לכלול ציטוטים משמעותיים, אנקדוטות או סיפורים המציירים תמונה של מי שהם היו. "הארץ" מעודד מודעות אבל באורך של כ-300-600 מילים.

שלב 3: כלול פרטי הלוויה וטקס הזיכרון
לצד ההספד נהוג למסור מידע על הלוויה או אזכרה. כלול את התאריך, השעה והמיקום של השירות, כמו גם כל הנחיות או בקשות ספציפיות מהמשפחה לגבי פרחים, תרומות לעמותות, או כל דרך מועדפת לכבד את הנפטר.

שלב 4: צור קשר עם עיתון הארץ
לאחר שכתבתם את ההספד ואספתם את כל המידע הדרוש, זה הזמן לפנות ל"הארץ" לפרסום המחווה. פנה למחלקת ההספדים של העיתון באמצעות אתר האינטרנט שלהם או באמצעות מספר הטלפון המיועד להם.

רוצה לפרסם מודעת אבל בעיתון יומי מהמובילים בישראל ?
לעיתון הארץ חשיפה ותפוצה מהגדולות בארץ לפרסום מודעות אבל. זו הסיבה שפרסום מודעות אבל בעיתון הינה יעילה במיוחד עבור משפחות המעוניינות לשמר את זיכרון יקיריהם ועבור ארגונים וחברות המעוניינים להשתתף בצער משפחות עובדים שנפטרו או לכבד עובד שיקירו נפטר.

ברגעים הקשים ביותר אנו מציעים לכם שרות פרסום מודעת אבל באמצעות צוות מומחה וזמין 24/7 על מנת להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לפרסום מודעת אבל בהארץ, בכל שעה ביום.

אנו מציעים לכם את השירותים הבאים:

עד שעה 21:45 בערב לפרסום מודעה ליום למחרת.

המחיר נקבע לפי גודל המודעה בלבד.

בסופש המחיר יקר יותר וכך גם בערבי חג

יש לנו צוות מיומן וזמין שגם עונה טלפונית לכל בעיה ושאלה ומלווה אתכם.

כן חברות וארגונים יכולים להוסיף לוגו ללא עלות נוספת.

מינות תמידית ,שירות אישי ומקצועי

בנוסף אתם מקבלים קובץ להפצה בוואטסאפ ובפייסבוק ללא עלות וגם קובץ להדפסה ותלייה ללא עלות נוספת.