פרסום מודעת אבל בעיתון הארץ ביום חול

כאשר אדם אהוב נפטר, חשוב ליידע חברים, משפחה ומכרים על סידורי הלוויה. אחת הדרכים היעילה להגיע לקהל רחב יותר היא על ידי פרסום מודעת אבל בעיתון הארץ שהוא בעל מוניטין.  עיתון ישראלי בעל שם, מציע פלטפורמה לשיתוף מודעות הלוויה, המאפשרת ליידע את הקהילה ולחלוק כבוד ליקירכם. מאמר זה משמש כמדריך לפרסום מודעת הלוויה ב"הארץ" ביום חול, ומבטיח שהמסר שלך יגיע למי שצריך לדעת.

שלב 1: קבע את התוכן של מודעת הלוויה
לפני הגשת מודעת הלוויה ל"הארץ", חשוב לקבוע את התוכן והפרטים שיש לכלול. מידע חיוני כולל את שם הנפטר, תאריך לידה, תאריך פטירתו ומיקום טקס האשכבה. בנוסף, ציינו כל פרט רלוונטי אחר, כגון מועד ההלוויה, הקבורה או שריפת הגופה, וכל בקשה או הנחיות ספציפיות מהמשפחה.

שלב 2: צור מודעת הלוויה ברורה ותמציתית
בעת חיבור מודעת הלוויה, חיוני לשמור אותה ברורה, תמציתית ומכבדת. שקול להשתמש בשפה פשוטה המעבירה ביעילות את המידע הדרוש. התחל בהצהרה קצרה המכיר בפטירתו ולאחר מכן המשך למסור את הפרטים המוזכרים בשלב 1. נהוג לכלול את שמם של בני המשפחה הקרובים שנותרו בחיים, כגון בן הזוג, הילדים והנכדים.

שלב 3: צור קשר עם עיתון הארץ
לאחר שסיימתם סופית את תוכן מודעת הלוויה, הגיע הזמן לפנות ל"הארץ" לפרסום המודעה. צור קשר עם מחלקת המודעות של העיתון דרך האתר או מספר הטלפון המיועד. הם ילוו אותך בתהליך, יספקו מידע על תעריפים ומועדים, ויסייעו בכל פניה נוספת שתהיה לך.

שלב 4: בחר את החלק והגודל המתאימים
"
הארץ" מציע מספר מדורים שבהם ניתן לפרסם מודעות הלוויה. אלה כוללים את הסעיפים "הודעות הלוויה" או "לזכרון". בהתאם להעדפות שלך ולאפשרויות הזמינות, בחר את החלק המתאים ביותר למודעה שלך. בנוסף, שקול את גודל המודעה. "הארץ" מספק אפשרויות לגדלים שונים של מודעות, החל ממודעות קטנות ועד תצוגות גדולות יותר. בחר את המידה המתאימה ביותר לצרכים ולתקציב שלך.

רוצה לפרסם מודעת אבל בעיתון יומי מהמובילים בישראל ?
לעיתון הארץ חשיפה ותפוצה מהגדולות בארץ לפרסום מודעות אבל. זו הסיבה שפרסום מודעות אבל בעיתון הינה יעילה במיוחד עבור משפחות המעוניינות לשמר את זיכרון יקיריהם ועבור ארגונים וחברות המעוניינים להשתתף בצער משפחות עובדים שנפטרו או לכבד עובד שיקירו נפטר.

ברגעים הקשים ביותר אנו מציעים לכם שרות פרסום מודעת אבל באמצעות צוות מומחה וזמין 24/7 על מנת להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לפרסום מודעת אבל בהארץ, בכל שעה ביום.

אנו מציעים לכם את השירותים הבאים:

עד שעה 21:45 בערב לפרסום מודעה ליום למחרת.

המחיר נקבע לפי גודל המודעה בלבד.

בסופש המחיר יקר יותר וכך גם בערבי חג

יש לנו צוות מיומן וזמין שגם עונה טלפונית לכל בעיה ושאלה ומלווה אתכם.

כן חברות וארגונים יכולים להוסיף לוגו ללא עלות נוספת.

מינות תמידית ,שירות אישי ומקצועי

בנוסף אתם מקבלים קובץ להפצה בוואטסאפ ובפייסבוק ללא עלות וגם קובץ להדפסה ותלייה ללא עלות נוספת.