פרסום מודעת אבל בעיתון דה מרקר מקבוצת הארץ

כאשר אדם אהוב נפטר, זוהי תקופה של עצב והרהורים עמוקים. אחת הדרכים לכבד את זכרם ולחגוג את חייהם היא על ידי פרסום הספד בעיתון מכובד או מודעת אבל בעיתון. דה מרקר, עיתון בולט בקבוצת הארץ, מציע במה לשיתוף מודעות אבל עם קהל רחב. מאמר זה נועד להדריך אותך בתהליך של פרסום הספד ב-TheMarker, להבטיח שהמחווה שלך תופסת את המהות של יקירך ומגיעה למי שרוצה לחלוק כבוד.

שלב 1: איסוף מידע והרהר בחייו של הנפטר
לפני יצירת ההספד, הקדישו זמן לאסוף מידע רלוונטי על הנפטר. זה כולל את שמם המלא, תאריך הלידה, תאריך הפטירה ופרטים על חייהם האישיים והמקצועיים. חשבו על ההישגים, התשוקות והרגעים הבלתי נשכחים שלהם כדי ליצור מחווה מקיפה ולבבית.

שלב 2: צור קשר עם עיתון The Marker
לתחילת תהליך פרסום הספד בדה מרקר יש לפנות למחלקת ההספדים בעיתון. אתה יכול לעשות זאת על ידי ביקור באתר האינטרנט שלהם או יצירת קשר בטלפון או בדוא"ל. שאל על הנחיות ההגשה שלהם, כל דרישות ספציפיות, ומועדי הגשת הספד. צוות העיתון יוכל לספק לכם את המידע הדרוש וללוות אתכם בתהליך.

שלב 3: צור הספד משמעותי ותמציתי
בעת כתיבת ההספד, שאפו לאיזון בין לכידת מהות חייו של הנפטר לבין שמירה על הטקסט תמציתי. התחל בהקדמה קצרה, כולל השם המלא ותאריכים רלוונטיים. שתף את הדגשים העיקריים בחייהם, כגון הישגים חינוכיים, הישגים בקריירה ותרומות בולטות לחברה. כלול פרטים אישיים, כגון תחביבים, תחומי עניין ומערכות היחסים שהם אהבו.

שלב 4: שקול עיצוב וסגנון
לעיתון ה-Marker עשויות להיות הנחיות ספציפיות לגבי עיצוב וסגנון להספדים. שימו לב לכל הנחיות לגבי ספירת מילים, שפה מועדפת או סעיפים ספציפיים שבהם יש למקם את ההספד. ודא שהתוכן מאורגן היטב, קל לקריאה וללא כל שגיאות דקדוק או כתיב. אם תרצה, כלול תמונה באיכות גבוהה של הנפטר המשקף את אישיותו.

רוצה לפרסם מודעת אבל בעיתון יומי מהמובילים בישראל ?
לעיתון הארץ חשיפה ותפוצה מהגדולות בארץ לפרסום מודעות אבל. זו הסיבה שפרסום מודעות אבל בעיתון הינה יעילה במיוחד עבור משפחות המעוניינות לשמר את זיכרון יקיריהם ועבור ארגונים וחברות המעוניינים להשתתף בצער משפחות עובדים שנפטרו או לכבד עובד שיקירו נפטר.

ברגעים הקשים ביותר אנו מציעים לכם שרות פרסום מודעת אבל באמצעות צוות מומחה וזמין 24/7 על מנת להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לפרסום מודעת אבל בהארץ, בכל שעה ביום.

אנו מציעים לכם את השירותים הבאים:

עד שעה 21:45 בערב לפרסום מודעה ליום למחרת.

המחיר נקבע לפי גודל המודעה בלבד.

בסופש המחיר יקר יותר וכך גם בערבי חג

יש לנו צוות מיומן וזמין שגם עונה טלפונית לכל בעיה ושאלה ומלווה אתכם.

כן חברות וארגונים יכולים להוסיף לוגו ללא עלות נוספת.

מינות תמידית ,שירות אישי ומקצועי

בנוסף אתם מקבלים קובץ להפצה בוואטסאפ ובפייסבוק ללא עלות וגם קובץ להדפסה ותלייה ללא עלות נוספת.