מודעת במלאת 30 לפטירת בעיתון הארץ

פרסום מודעה במלאת שלושים לפטירת בעיתון הארץ הוא דרך נהוגה להנציח את זכרו של אדם שנפטר. המודעות מופיעות בדרך כלל בעמודי המודעות של העיתון, והן כוללות את שמו של הנפטר, תאריך הפטירה, תאריך האזכרה, וכן משפטים או פסוקים המבטאים את הכאב והגעגוע של המשפחה והחברים.

ישנם מספר כללים מקובלים לכתיבת מודעה במלאת שלושים לפטירת. ראשית, יש לציין את שם הנפטר באופן ברור ומלא. שנית, יש לציין את תאריך הפטירה, וכן את תאריך האזכרה, שהוא יום השנה השלישי לפטירה. שלישית, ניתן לציין את גיל הנפטר, אם הוא ידוע. רביעית, ניתן להוסיף משפטים או פסוקים המבטאים את הכאב והגעגוע של המשפחה והחברים.

מודעות במלאת שלושים לפטירת מהוות דרך חשובה להנציח את זכרו של אדם שנפטר. הן מאפשרות למשפחות ולחברים לבטא את כאבם, להזכיר את האדם האהוב, ולשמור על זכרו בלבבותיהם.

רוצה לפרסם מודעת אבל בעיתון יומי מהמובילים בישראל ?
לעיתון הארץ חשיפה ותפוצה מהגדולות בארץ לפרסום מודעות אבל. זו הסיבה שפרסום מודעות אבל בעיתון הינה יעילה במיוחד עבור משפחות המעוניינות לשמר את זיכרון יקיריהם ועבור ארגונים וחברות המעוניינים להשתתף בצער משפחות עובדים שנפטרו או לכבד עובד שיקירו נפטר.

ברגעים הקשים ביותר אנו מציעים לכם שרות פרסום מודעת אבל באמצעות צוות מומחה וזמין 24/7 על מנת להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לפרסום מודעת אבל בהארץ, בכל שעה ביום.

אנו מציעים לכם את השירותים הבאים:

עד שעה 21:45 בערב לפרסום מודעה ליום למחרת.

המחיר נקבע לפי גודל המודעה בלבד.

בסופש המחיר יקר יותר וכך גם בערבי חג

יש לנו צוות מיומן וזמין שגם עונה טלפונית לכל בעיה ושאלה ומלווה אתכם.

כן חברות וארגונים יכולים להוסיף לוגו ללא עלות נוספת.

מינות תמידית ,שירות אישי ומקצועי

בנוסף אתם מקבלים קובץ להפצה בוואטסאפ ובפייסבוק ללא עלות וגם קובץ להדפסה ותלייה ללא עלות נוספת.